احمد نادعلی

کاریابی بین المللی

سلام دوستان امیدوارم که ایام بر وفق مراد باشد
دوستان در اصفهان یا هرجایی از ایران کاریابی خوبی سراغ دارید که بتونم شرایط مهاجرت رو ازشون جویا بشوم
و یا برای من فرصت شغلی بین المللی(از طریق مدارک بین المللی) پیدا کنند

ممنون از توجهتون
#کاریابی_بین_المللی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
Ehsan.G
در کشور آلمان و انگلستان نیاز به ای تی دارند تا آنجایی که من اطلاع دارم ولی نیاز هست که به زبان و کار مسلط باشید.

احمد نادعلی
من آیلتس 7 و مدارک mcsa , ccns . lpic1 , securityplus را دارم میشه با مدرک دیپلم رفن
Ehsan.G
راستش حداقل مدرک لیسانس که ترجمه بشه و با سابقه حداقل ۵ سال به عنوان ادمین شبکه... میدانم که آلمان جدیدا تصحیلات ویزای کار را راحت تر کرده، از طریق سفارت باید ویزای جستجو کار بگیرید و تقریبا ۶ ماه در آلمان وقت دارید که کار پیدا کنید و تمام هزینه ها با خودتان است. با یه مراجعه به سفارت در ایران اطلاعات بیشتری میتوانید بدست آورید.
آگهی ای که در سایت قرار گرفته (بالا سمت چپ با عنوان مهاجرت) بررسی کنید. مهاجرت کاری هست و شرایطش خوبه
یا میشه یا باید بشه.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....